Відгуки

                                                     Мета досягнена!
                                                     Рекомендую однозначно!!! Сьогодні отримала свою Карту Поляка. Хочу щиро подякувати п.Ярині за круту підготовку до карти,                                   заняття були змістовні, багато цікавих деталей, лише найнеобхідніше.


 

Наталя

В мене була задача із серії mission impossible - за півтора місяці треба було підготуватися до екзамену на B1. Ми займалися практично щодня. Ярина - чудова! Завжди прекрасно підготована, дає багато прикладів і пояснень, має структуровану програму, вміє заповнити кожну хвилину заняття з користю для учня. А головне - до цього я дуже упереджено ставилася до навчання по скайпу, бо мені було важливо живе спілкування, але Ярина завдяки своїй неймовірно світлій енергії, уміє повністю зламати цей бар‘єр.
 Дуже-дуже рекомендую Ярину усім, хто хоче результату!
 P.S. І до речі, екзамен я здала на 100%. :-)
 

Анжеліка

Займалась до карти 3 місяці. Обрала індивідуальне навчання. Можу з впевненістю сказати, що навчання проходить дуже якісно і цікаво. Вчитель справжній знавець, а також просто приємний співбесідник. Підготовка була структурована, а перед самою співбесідою проходили весь матеріал разом. Щиро рекомендую навчання з Яриною - вона справжній професіонал своєї справи! :) Головне - результат, а він у мене позитивний і я з нетерпінням чекаю свою Карту поляка.
Яна

Рекомендую п. Ярину, як досвідченого педагога. 
Для себе я обрала метод вивчення польської мови віддалено, через інтернет. За рекомендацією знайомих звернулась до п. Ярини Значко. У мене були труднощі у спілкуванні (так званий «мовний бар’єр»), у грамотній побудові реченння. Наші заняття проходили за допомогою програми Skype, час і кількість занять узгоджувала разом з п. Яриною. 
За час викладання польської мови п. Ярина показала себе як вмілий, досвідчений вчитель, якому притаманні глибоке почуття відповідальності за доручену справу, висока фахова майстерність, постійний пошук активних методів навчання. Я з легкістю засвоїла багато матеріалу, отримала достатній об'єм даних і певний рівень знань, що допомогло мені успішно здати іспит на отримання сертифіката, що підтверджує знання польської мови - рівень В1. Давно шукала такий метод викладання. Ці індивідуальні заняття допомогли мені здобути впевненість у собі. Також, п. Ярина надавала індивідуальні заняття моїм дітям. Легкий підхід до дітей, високий рівень навчання польської мови.
п. Ярина завжди повторювала – « Ćwiczenie czyni mistrza» і тут я повністю з нею погоджуюсь. 
ДЯКУЮ!!! УСПІХІВ!!!

 

     Олена

Огромное-преогромное спасибо! Вы мне помогли сделать НЕВОЗМОЖНОЕ! Не скажу, что легко, но эффективно и за 2 недели я подготовилась к собеседованию в консульстве, и теперь я счастливая обладательница Карты Поляка.

Ганна