Polonia.in.ua- це школа польської мови, що з`явилася у 2018 році. Наша команда- це енергійні та творчі викладачі, які понад усе люблять те, що роблять!
Ярина

Мої вітання!

Я - Ярина. Працюю викладачем і перекладачем польської від 2010 року. У 2015  відкрила для себе онлайн навчання. Чесно кажучи, мала побоювання, чи така форма навчання цілком зможе замінити традиційну: чи будуть уроки такі ж ефективні, цікаві та веселі як під час живого спілкування. З впевненістю можу сказати, що мої побоювання були марними!
Студенти, яких я навчаю, успішно проходять співбесіди в консульствах на Карту Поляка та здають державні сертифікаційні іспити.
Я не можу назвати свою роботу "роботою", бо це справжнє покликання!
Пишаюся результатами своїх учнів, бо в них є  наша спільна праця!

 

Анжеліка

Всім привіт!🙂

Мене звати Анжеліка і я починаючий викладач польської мови! Мені 23 роки і я живу у прекрасному Львові. У минулому я танцюристка, а зараз - 

дипломований викладач та перекладач польської мови. Моє найбільше досягнення-це завершена магістратура з дипломом з відзнакою! Я дуже цілеспрямована людина і це справді результат моєї важкої і кропіткої праці. 

В мене є точне усвідомлення того,чого я хочу і вимагаю від себе, і чого вимагатиму від своїх учнів! Моя мета- вивчити 9 мов!) На разі я знаю і вільно володію лише 4-ма, але для мене це не проблема, оскільки шалене бажання розвиватися і вивчати щось нове завжди супроводжує мене! А ще я люблю подорожувати, а ніщо не дає нам такої впевненості в собі, як знання мови іншої країни! Я знаю, як змотивувати до вивчення мови своїх учнів і я точно знаю, як НЕ мають виглядати заняття! Я радію від того, коли бачу задоволені обличчя своїх учнів та коли спостерігаю їх успіхи!


 

Яна

Вітаю! 

Поговоримо польською?;)

Мене звати Яна, мені 36 років. 

Я- дипломований викладач польської мови та літератури, перекладач, випускниця Львівського Національного Університету ім.І.Франка (2019, магістр). Мій досвід викладання налічує 8 років.

Метод і форму лекцій підбираю індивідуально для кожного учня, залежно від мети та рівня знань. 

Я закохана в мову та культуру Польщі! З великим задоволенням поділюся з Вами своїми знаннями. Вивчення мови нагадує подорож, тому запрошую, буде цікаво!

Моя ціль - це Ваш успіх!

ДОКУМЕНТИ

+38 (097) 22-94-875


© 2018 - 2021 Всі права захищено!
Копіювання матеріалів сайту дозволене тільки з доданим посиланням на polonia.in.ua