Egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcegoНавіщо здавати?

Państwowy certyfikat języka polskiego jako obcego – це єдиний державно визнаний документ, що підтверджує знання польської мови. На сьогодні цей сертифікат є необхідним документом для абітурієнтів, які хочуть здобути стипендію, для подання на громадянство (мінімальний рівень В1), для працевлаштування на відповідні посади у польських державних та приватних структурах. Віднедавна сертифікат рівня С1 дає право на безкоштовну вищу освіту в Польщі! (Ст.324 п.5 Закону «Право про вищу освіту і науку» (текст закону тут: http://konstytucjadlanauki.gov.pl/content/uploads/2018/08/kdn.pdf?fbclid=IwAR3Ip9Q77ZXaU-_dgY0ZakeRZqvAGbEsxOPur1O8DhJJeuNFn5tbjBvrxls )

Що слід знати про іспит?

Коли проходить іспит? Тричі на рік під час сесій. Розклад можна знайти на офіційному сайті. У 2020 році це такі терміни: 25-26 січня(додаткова сесія для рівня В1), 7-8 березня, 6-7 червня, 17-18 жовтня.
Де проходить іспит? Усі міста і екзаменаційні пункти знаходяться тут http://www.bip.nauka.gov.pl/g2/oryginal/2018_11/5ea68a13e9a6fa16fa1738d02b2f3fd7.pdf

Ви самі обираєте найбільш зручну локацію, але перевіряйте чи там відбуватиметься іспит власне для вашого рівня. 

Скільки коштує іспит? Екзамен є платний і коштує:

  • 90 € – egzaminy A1-B2 (dla dzieci i młodzieży),
  • 120 € – poziom A1, A2 (w grupie dorosłych),
  • 150 € – poziom B1, B2 ( w grupie dorosłych),
  • 180 € – poziom C1, C2 (w grupie dorosłych).

+20 euro za certyfikat

Як підготуватися до іспиту?

Слід розуміти, що іспит перевіряє усі мовні компетенції: розуміння зі слуху, розуміння написаного тексту, граматична частина, написання та усне мовлення. На офіційному сайті Ви знайдете список рекомендованої літератури (http://certyfikatpolski.pl/dla-zdajacych/materialy-i-podreczniki/ ), яка Вам допоможе підготуватися до екзамену, а також зразки тестувань на кожний рівень (http://certyfikatpolski.pl/dla-zdajacych/przykladowe-testy-zbiory-zadan/ ). Та все ж, слід розуміти, що самому важко об`єктивно оцінити свої знання, та й самостійна підготовка може зайняти більше часу, аніж підготовка під контролем викладача, який вчасно відкорегує Ваші помилки і допоможи якнайшвидше опанувати бажаний рівень. Окрім того, далеко не всі можуть себе дисциплінувати для того, щоб двічі/тричі на тиждень приділити час самоосвіті.

Ми пропонуємо Вам свою професійну допомогу:

  • Гнучкий графік занять
  • Досвідчені викладачі
  • Спеціально розроблені програми для кожного із рівнів

Хочу навчатися!


+38 (097) 22-94-875


© 2018 - 2021 Всі права захищено!
Копіювання матеріалів сайту дозволене тільки з доданим посиланням на polonia.in.ua