Відгуки

Тут Ви можете прочитати відгуки та залишити свій

Мета досягнена!

Рекомендую однозначно!!! Сьогодні отримала свою Карту Поляка. Хочу щиро подякувати п.Ярині за круту підготовку до карти, заняття були змістовні,багато цікавих деталей,лише найнеобхідніше.

Наталя
ціль навчання:
Карта поляка

Моя улюблена Яриночка, обожнюю Вас і безмірно вдячна😍🤩😘😘😘😘 !!! Ви для мене не просто вчитель, а й справжній друг.Только завдяки Вам і Вашій щоденній підтримці я змогла пройти цей шлях шлях від польського з "0" до Stalego Pobytu🥳 У нас за плечима підготовка до карти поляка і розмова з консулом🤨🤯😁 підготовка до іспиту і успішна його здача на B1. 🤩🤩🤩А переклад мого резюме та адаптування його до польської версії це окрема тема😁. Допомога з усіма моїми документами, перекладами, з доповненнями і регістраціямі.🤪🤪🤪Спасибі також Вашому викладачеві Анжеліці, яка не побоялася складнощів роботи з моїм маленьким семирічним сином і підготувала за 2 місяці його для адаптації і переходу в польську школу. Тепер він пише, читає, розмовляє на рівні з польськими дітьми і закінчив перше півріччя на Dobrze💃. І весь цей час неймовірна підтримка. Віра в успіх навіть коли здавалося, що це неможливо. Дякую Вам щиро бажаю процвітання і побільше вдячних учнів. Люблю вас !!!

Oksana

ціль навчання

Карта Поляка, Іспит В1


 

Занималась с Яриной около 2 мес, 2 раза в неделю и очень ей благодарна. Все занятия структурированы по темам, много интересных фактов, идеально наполнены содержанием. Также благодаря пройденному обучению есть возможность значительно пополнить свой словарный запас. На собеседовании интервьюер задавал все вопросы, которые мы проработали на занятиях. И результат не заставил себя долго ждать- карту получила даже немного раньше срока.
Ольга,
Ціль: Получение ПМЖ по корням без КП


Доброго дня! Займалась з Яриною 3 місяці по Скайпу. Можу з впевненістю сказати, що навчання проходить дуже якісно і цікаво. Ярина справжній знавець, а також просто приємний співбесідник. Підготовка була структурована, а перед самою співбесідою проходили весь матеріал разом. Щиро рекомендую навчання з Яриною - вона справжній професіонал своєї справи! :) Головне - результат, а він у мене позитивний і я з нетерпінням чекаю свою Карту поляка.

Яна

Ціль навчання:

Отримання Карти поляка

Натрапила на пані Ярину абсолютно випадково і з першого заняття зрозуміла, що це сам Бог мене до неї направив. Заняття проходили в невимушеній обстановці, не знаю як це вдавалося Ярині, але через екран комп'ютера спілкуватися було так само зручно як через стіл з вчителем. Але не зважаючи на легкість у спілкуванні Ярина є дуже вимогливою і наполегливою. Завжди було багато домашнього завдання, ідеально щоб закріпити вивчений матеріал. З пані Яриною легко подолати найскладніше завдання - мовний бар'єр, адже на побутові теми спілкувалися польською. Сказати, що задоволена від занять з Пані Яриною -це не сказати нічого. Однозначно рекомендую. 

Марія

Ціль навчання:

Вивчення польської до рівня B2


Очень благодарна учителю Ярине за знания которые она мне дала и за поддержку)))М ее помощью я сдала на Карту Поляка с первого раза, хоть и ситуация была не из лёгких)))


Елизавета


Ціль навчання:

Подготовка на Карту ПолякаАльона

Ціль: Карта Поляка

Хотіла би виразити подяку за підготовку до Карти Поляка Значно Ярині, яка допомогла в вивченні матеріалу, компетентно подававши його, і підтримувала на протязі всього шляху до отримання очікуваного результату. Дякую за те, що стала не тільки наставником, але й хорошим другом. 💐💐💐
Якщо Вам необхідно вивчити польську мову і культуру за обмежений час, то Вам однозначно необхідний такий вчитель як Ярина! Уроки у неї - це не зубріння необхідного матеріалу, а цікаве вивчення мови через пізнання історії, культури і літератури. Невимушене спілкування польською з Яриною гарантує гарну розмовну мову. Мені було дуже приємно познайомитися і корисно проводити час в її компанії:) В результаті наших плідних занять, я отримала карту поляка. Неймовірно вдячна і вже скучила:)

Олена

Ціль - Карта Поляка


В мене була задача із серії mission impossible - за півтора місяці треба було підготуватися до екзамену на B1. Ми займалися практично щодня. Ярина - чудова! Завжди прекрасно підготована, дає багато прикладів і пояснень, має структуровану програму, вміє заповнити кожну хвилину заняття з користю для учня. А головне - до цього я дуже упереджено ставилася до навчання по скайпу, бо мені було важливо живе спілкування, але Ярина завдяки своїй неймовірно світлій енергії, уміє повністю зламати цей бар‘єр.
 Дуже-дуже рекомендую Ярину усім, хто хоче результату!
 P.S. І до речі, екзамен я здала на 100%. :-)

Анжеліка

Ціль навчання:

Сертифікаційний екзамен на В1
Хочу выразить свою признательность прекрасному преподавателю пани Ярине в помощи изучения польского языка. Занятия с пани Яриной проходят в непринужденной обстановке, легко и временами весело. Карта поляка давно получена, но занятия 2 раза в неделю остались неотъемлемой частью моей жизни.

                                                                      Алёна

Занимался с пани Яриной индивидуально по скайпу не более 1-2 раз в неделю. Легко и непринужденно. На Карту Поляка понадобилось 4-5 месяцев, а на сдачу экзамена B1 для получения государственного Сертификата со средним результатом 90,2% - 9-10 месяцев. Но больше по причине той, что я сам особенно никуда не торопился. Уроки всегда проходили исключительно в позитивном настроении, преподаватель знает свое дело, чувствует учеников и владеет всеми нюансами подготовки целенаправленно на Карту Поляка и сдачу языковых экзаменов. Подготовка абсолютно соответствовала тому, что происходило и тому, что спрашивали на собеседовании в посольстве в Киеве и на независимом языковом экзамине в Варшаве. Сменил 3 учителя до пани Ярины, и на начало занятий практически не знаком был с польским языком, ранее его не изучал. Спасибо за помощь, и по хорошему завидую всем, кто выберет для себя обучение именно у такого учителя. Хотя наверно образование по скайпу не всем подходит, именно мне подошло, при этом ранее не верил в возможность такой формы эффективного обучения. Я свои две цели с помощью пани Ярины достиг полностью.

Ціль: Получить Карту Поляка, сдать на Сертификат B1

Алексей

Огромное-преогромное спасибо пани Ярине! Вы мне помогли сделать НЕВОЗМОЖНОЕ! Не скажу, что легко, но эффективно и за 2 недели я подготовилась к собеседованию в консульстве, и теперь я счастливая обладательница Карты Поляка.

Анна

Ціль - Получение Карты Поляка

Рекомендую п. Ярину, як досвідченого педагога. 
Для себе я обрала метод вивчення польської мови віддалено, через інтернет. За рекомендацією знайомих звернулась до п. Ярини Значко. У мене були труднощі у спілкуванні (так званий «мовний бар’єр»), у грамотній побудові реченння. Наші заняття проходили за допомогою програми Skype, час і кількість занять узгоджувала разом з п. Яриною. 
За час викладання польської мови п. Ярина показала себе як вмілий, досвідчений вчитель, якому притаманні глибоке почуття відповідальності за доручену справу, висока фахова майстерність, постійний пошук активних методів навчання. Я з легкістю засвоїла багато матеріалу, отримала достатній об'єм даних і певний рівень знань, що допомогло мені успішно здати іспит на отримання сертифіката, що підтверджує знання польської мови - рівень В1. Давно шукала такий метод викладання. Ці індивідуальні заняття допомогли мені здобути впевненість у собі. Також, п. Ярина надавала індивідуальні заняття моїм дітям. Легкий підхід до дітей, високий рівень навчання польської мови.
п. Ярина завжди повторювала – « Ćwiczenie czyni mistrza» і тут я повністю з нею погоджуюсь. 
ДЯКУЮ!!! УСПІХІВ!!!

Олена

Ціль - Отримання сертифіката, що підтверджує знання польської мови.


Вітаю. Скористався можливістю займатися з пані Яриною в скайпі. Залишився задоволеним на 100 відсотків. Отримав кваліфіковану подачу матеріалу, розширив знання , зацікавленний в подальшій роботі. Раджу всім бажаючим,впевненний в хорошому результаті.

Тарас

Ціль - Набуття знань польскої мови та підготовка до карти поляка.

Займалася з Панi Яриною по скайпу. Заняття дуже цiкаві і різноманітні. Саме головне, дякуючи Ярині я почала вільно говорити польською мовою , допомогла мені позбутися мовного бар'єру, а також отримати диплом вчителя польської мови.Пані Яриночка щиро вдячна Вам за все!

Ольга

Ціль - Підняття рівня знань польської мови, літератури та культури

Хочу дуже подякувати Ярині Значко, вона просто чарівниця😊 Всього за півтори місяці змогла навчити мене польської мови практично з нуля, проводячи заняття по скайпу👆🏻😳 мої знання перевершили всі мої очікування на екзамені (здавала на В1).

Софія

Ціль - Отримати сертифікацію


Як важко зараз знайти хорошого викладача, тому мені це вдалося не одразу... Але змінивши три вчителя за півроку, я натрапив на Ярину, яка допомогла мені
не тільки заощадити свій час, а й зекономити гроші... Наші вишколи проводилися у Skype-режимі 2-3 рази в тиждень... Щоб Ви розуміли,
починаючи з рівня А0, я за 4 місяці занять з Яриною, отримав бажане підвищення на роботі і освоїв польську на рівні В2... Це дійсно викладач від Бога, 
одразу видно, що людина кохає свою роботу.. Також хочу наголосити на тому, що живучи у Варшаві, я часто звертався за допомогою до Ярини, яка завжди 
підказувала, як і в яких установах (ужендах) потрібно скласти документи для отримання карти побуту, песелю, замельдування, 
виробити NIP і розрахувати свій PIT... Рекомендую Ярину, усім своїм знайомим...

Володимир Омеляновський


Ціль навчання:Проживання в ПольщіДуже вдячний моєму викладачеві, вивчаю польську із задоволенням, розмовляю і польською і українською, хоча був на 100% російськомовним.

Олександр

Ціль - Еміграція , бізнес

Вивчала польську мову з Яриною для проживання в Польщі. Займалися індивідуально через скайп. Вчитель, який дійсно вчить, вчитель, який має відповідь на будь-яке питання учня, компетентна, прогресивна, цікава, позитивна - це все про Ярину. До зустрічі з нею мала декілька уроків з вчителем-поляком і декілька з україномовним вчителем, тому маю з чим порівнювати. Пам'ятаю негативні відчуття після тих перших декількох уроків коли примушувала себе вивчити бо тебе, і, також пам' ятаю відчуття закоханості в польську після першого уроку з Яриною. Це відчуття мене так і не покинуло! Досі люблю польську!І завдячую цим Ярині. Дякую))

Валентина

Ціль - Проживання в Польщі
Хочу подякувати дуже хорошій людині, яка зустрілась на моєму шляху – Ярині Значко. Вона мені дуже допомогла в підготовці до співбесіди на карту поляка. До знайомства з Яриною я ,вже проходила співбесіду, але готувалась сама. Співбесіду я проходила в Польщі, де на той час мешкала, і отримала відмову в зв`язку зі зміною законодавства. Вихід був тільки один: зареєструватись в Києві, де я чула, що дуже важко пройти співбесіду, і спробувати здати там поки ще не змінили закон про карту поляка. Часу на підготовку було катастрофічно мало, десь півтора місяця, тим більше що я продовжувала працювати в Польщі, причому в три зміни. Жодні курси мені не підходили. Я вирішила звернутись до знайомих і мені дали контактні дані Ярини. Ми швиденько погодили графік занять, в якому були уроки і в 8 ранку, і в 17 вечора. На жодне заняття Ярина не спізнилась, жодне заняття у нас не відмінялось і не переносилось. Займалась по Skype. Спочатку повторили всю історію, яку я вчила сама і надолужили те, що я пропустила. Потім пішло все те, до чого в перший раз в мене руки не дійшли: нобелівські лауреати, відомі люди, вчені, письменники, люди мистецтва, сучасні відомі люди, спортсмени, місця в Києві, пов`язані з відомими поляками. Було дуже важко в моєму віці все запам`ятати, але Ярина організувала все наступним чином: спочатку сама розповідала по заданій темі, потім давала матеріал для вивчення і на наступному занятті вже я сама розповідала. Дякуючи заняттям, в мене покращилась і польська мова. На останньому занятті ми коротко повторили все те, що вивчили за курс, після чого в мене з»явилась впевненість у власних силах. Я успішно з першого разу пройшла співбесіду в Києві і отримала карту поляка. Дякую, Ярино! 

Барышникова Светлана


Ціль: Отримання Карти Поляка


+38 (097) 22-94-875


© 2018 - 2021 Всі права захищено!
Копіювання матеріалів сайту дозволене тільки з доданим посиланням на polonia.in.ua