Відгуки

Тут Ви можете прочитати відгуки та залишити свій

Якщо Вам необхідно вивчити польську мову і культуру за обмежений час, то Вам однозначно необхідний такий вчитель як Ярина! Уроки у неї - це не зубріння необхідного матеріалу, а цікаве вивчення мови через пізнання історії, культури і літератури. Невимушене спілкування польською з Яриною гарантує гарну розмовну мову. Мені було дуже приємно познайомитися і корисно проводити час в її компанії:) В результаті наших плідних занять, я отримала карту поляка. Неймовірно вдячна і вже скучила:)

Олена

Ціль - Карта Поляка

В мене була задача із серії mission impossible - за півтора місяці треба було підготуватися до екзамену на B1. Ми займалися практично щодня. Ярина - чудова! Завжди прекрасно підготована, дає багато прикладів і пояснень, має структуровану програму, вміє заповнити кожну хвилину заняття з користю для учня. А головне - до цього я дуже упереджено ставилася до навчання по скайпу, бо мені було важливо живе спілкування, але Ярина завдяки своїй неймовірно світлій енергії, уміє повністю зламати цей бар‘єр.
 Дуже-дуже рекомендую Ярину усім, хто хоче результату!
 P.S. І до речі, екзамен я здала на 100%. :-)

Анджеліка

Ціль навчання:

Сертифікаційний екзамен на В1
Дуже вдячна Ярині Значко за те, що підготувала мене до співбесіди на Карту Поляка. За 2 місяця практично з нуля. Всі уроки з нею проходили дуже легко і доступно. В мене було таке враження, що я розмовляю з хорошою знайомою, яка розповідає мені цікаві історії, а не з викладачем, який заставляє просто «зазубрити».

Божена

Ціль навчання:
Карта Поляка


Дуже рада, що мала можливість навчатися у такого вчителя, як Ярина!
Уроки дуже цікаві, веселі і змістовні.Найголовніше, що завдяки цікавій формі навчання, з‘являється ще більше бажання до вивчення мови. Моєю ціллю було менше ніж за рік перейти з рівня А2 до рівня В2. Здавалося, що це буде дуже стресово і майже неможливо, але завдяки Ярині ми все встигли і я успішно пройшла співбесіду до вступу до університету. Рекомендую всім бажаючим вивчити польську з будь-якою ціллю звертатися до Ярини. Обіцяю, що ви 100% не пожалкуєте:)

Анна

Ціль навчання:
Рівень B2 для вступу до польського університету


Хочу выразить свою признательность прекрасному преподавателю пани Ярине в помощи изучения польского языка. Занятия с пани Яриной проходят в непринужденной обстановке, легко и временами весело. Карта поляка давно получена, но занятия 2 раза в неделю остались неотъемлемой частью моей жизни.

                                                                      Алёна

Занимался с пани Яриной индивидуально по скайпу не более 1-2 раз в неделю. Легко и непринужденно. На Карту Поляка понадобилось 4-5 месяцев, а на сдачу экзамена B1 для получения государственного Сертификата со средним результатом 90,2% - 9-10 месяцев. Но больше по причине той, что я сам особенно никуда не торопился. Уроки всегда проходили исключительно в позитивном настроении, преподаватель знает свое дело, чувствует учеников и владеет всеми нюансами подготовки целенаправленно на Карту Поляка и сдачу языковых экзаменов. Подготовка абсолютно соответствовала тому, что происходило и тому, что спрашивали на собеседовании в посольстве в Киеве и на независимом языковом экзамине в Варшаве. Сменил 3 учителя до пани Ярины, и на начало занятий практически не знаком был с польским языком, ранее его не изучал. Спасибо за помощь, и по хорошему завидую всем, кто выберет для себя обучение именно у такого учителя. Хотя наверно образование по скайпу не всем подходит, именно мне подошло, при этом ранее не верил в возможность такой формы эффективного обучения. Я свои две цели с помощью пани Ярины достиг полностью.

Ціль: Получить Карту Поляка, сдать на Сертификат B1

Алексей

Огромное-преогромное спасибо пани Ярине! Вы мне помогли сделать НЕВОЗМОЖНОЕ! Не скажу, что легко, но эффективно и за 2 недели я подготовилась к собеседованию в консульстве, и теперь я счастливая обладательница Карты Поляка.

Анна

Ціль - Получение Карты Поляка

Рекомендую п. Ярину, як досвідченого педагога. 
Для себе я обрала метод вивчення польської мови віддалено, через інтернет. За рекомендацією знайомих звернулась до п. Ярини Значко. У мене були труднощі у спілкуванні (так званий «мовний бар’єр»), у грамотній побудові реченння. Наші заняття проходили за допомогою програми Skype, час і кількість занять узгоджувала разом з п. Яриною. 
За час викладання польської мови п. Ярина показала себе як вмілий, досвідчений вчитель, якому притаманні глибоке почуття відповідальності за доручену справу, висока фахова майстерність, постійний пошук активних методів навчання. Я з легкістю засвоїла багато матеріалу, отримала достатній об'єм даних і певний рівень знань, що допомогло мені успішно здати іспит на отримання сертифіката, що підтверджує знання польської мови - рівень В1. Давно шукала такий метод викладання. Ці індивідуальні заняття допомогли мені здобути впевненість у собі. Також, п. Ярина надавала індивідуальні заняття моїм дітям. Легкий підхід до дітей, високий рівень навчання польської мови.
п. Ярина завжди повторювала – « Ćwiczenie czyni mistrza» і тут я повністю з нею погоджуюсь. 
ДЯКУЮ!!! УСПІХІВ!!!

Олена

Ціль - Отримання сертифіката, що підтверджує знання польської мови.


Вітаю. Скористався можливістю займатися з пані Яриною в скайпі. Залишився задоволеним на 100 відсотків. Отримав кваліфіковану подачу матеріалу, розширив знання , зацікавленний в подальшій роботі. Раджу всім бажаючим,впевненний в хорошому результаті.

Тарас

Ціль - Набуття знань польскої мови та підготовка до карти поляка.

Займалася з Панi Яриною по скайпу. Заняття дуже цiкаві і різноманітні. Саме головне, дякуючи Ярині я почала вільно говорити польською мовою , допомогла мені позбутися мовного бар'єру, а також отримати диплом вчителя польської мови.Пані Яриночка щиро вдячна Вам за все!

Ольга

Ціль - Підняття рівня знань польської мови, літератури та культури

Хочу дуже подякувати Ярині Значко, вона просто чарівниця😊 Всього за півтори місяці змогла навчити мене польської мови практично з нуля, проводячи заняття по скайпу👆🏻😳 мої знання перевершили всі мої очікування на екзамені (здавала на В1).

Софія

Ціль - Отримати сертифікацію


Як важко зараз знайти хорошого викладача, тому мені це вдалося не одразу... Але змінивши три вчителя за півроку, я натрапив на Ярину, яка допомогла мені
не тільки заощадити свій час, а й зекономити гроші... Наші вишколи проводилися у Skype-режимі 2-3 рази в тиждень... Щоб Ви розуміли,
починаючи з рівня А0, я за 4 місяці занять з Яриною, отримав бажане підвищення на роботі і освоїв польську на рівні В2... Це дійсно викладач від Бога, 
одразу видно, що людина кохає свою роботу.. Також хочу наголосити на тому, що живучи у Варшаві, я часто звертався за допомогою до Ярини, яка завжди 
підказувала, як і в яких установах (ужендах) потрібно скласти документи для отримання карти побуту, песелю, замельдування, 
виробити NIP і розрахувати свій PIT... Рекомендую Ярину, усім своїм знайомим...

Володимир Омеляновський


Ціль навчання:Проживання в ПольщіДуже вдячний моєму викладачеві, вивчаю польську із задоволенням, розмовляю і польською і українською, хоча був на 100% російськомовним.

Олександр

Ціль - Еміграція , бізнес

Вивчала польську мову з Яриною для проживання в Польщі. Займалися індивідуально через скайп. Вчитель, який дійсно вчить, вчитель, який має відповідь на будь-яке питання учня, компетентна, прогресивна, цікава, позитивна - це все про Ярину. До зустрічі з нею мала декілька уроків з вчителем-поляком і декілька з україномовним вчителем, тому маю з чим порівнювати. Пам'ятаю негативні відчуття після тих перших декількох уроків коли примушувала себе вивчити бо тебе, і, також пам' ятаю відчуття закоханості в польську після першого уроку з Яриною. Це відчуття мене так і не покинуло! Досі люблю польську!І завдячую цим Ярині. Дякую))

Валентина

Ціль - Проживання в Польщі
Хочу подякувати дуже хорошій людині, яка зустрілась на моєму шляху – Ярині Значко. Вона мені дуже допомогла в підготовці до співбесіди на карту поляка. До знайомства з Яриною я ,вже проходила співбесіду, але готувалась сама. Співбесіду я проходила в Польщі, де на той час мешкала, і отримала відмову в зв`язку зі зміною законодавства. Вихід був тільки один: зареєструватись в Києві, де я чула, що дуже важко пройти співбесіду, і спробувати здати там поки ще не змінили закон про карту поляка. Часу на підготовку було катастрофічно мало, десь півтора місяця, тим більше що я продовжувала працювати в Польщі, причому в три зміни. Жодні курси мені не підходили. Я вирішила звернутись до знайомих і мені дали контактні дані Ярини. Ми швиденько погодили графік занять, в якому були уроки і в 8 ранку, і в 17 вечора. На жодне заняття Ярина не спізнилась, жодне заняття у нас не відмінялось і не переносилось. Займалась по Skype. Спочатку повторили всю історію, яку я вчила сама і надолужили те, що я пропустила. Потім пішло все те, до чого в перший раз в мене руки не дійшли: нобелівські лауреати, відомі люди, вчені, письменники, люди мистецтва, сучасні відомі люди, спортсмени, місця в Києві, пов`язані з відомими поляками. Було дуже важко в моєму віці все запам`ятати, але Ярина організувала все наступним чином: спочатку сама розповідала по заданій темі, потім давала матеріал для вивчення і на наступному занятті вже я сама розповідала. Дякуючи заняттям, в мене покращилась і польська мова. На останньому занятті ми коротко повторили все те, що вивчили за курс, після чого в мене з»явилась впевненість у власних силах. Я успішно з першого разу пройшла співбесіду в Києві і отримала карту поляка. Дякую, Ярино! 

Барышникова Светлана


Ціль: Отримання Карти Поляка